مطلب طراحی سایت

طراحی سایت

گروه طراحی سایت آذرشهر با نام گروه جوملاساز از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات تحت وب آغاز کرده است، جوملاساز یکی از وب سایت های زیرمجموعه ایرانی طرح میباشد که زبان برنامه نویسی رسمی جوملاساز php می باشد و در زمینه برنامه نویسی تخصصی سایت درقالب طراحی و برنامه نویسی اختصاصی تحت وب وهمچنین برنامه نویسی سیستم های مدیریت محتوای جوملا، وردپرس، مجنتو، دروپال فعالیت میکند. همچنین جوملاساز با ارائه خدمات طراحی سایت در آذرشهر ، ارائه خدمات میزبانی وب و هاستینگ در آذرشهر، بازاریابی اینترنتی در آذرشهر، برنامه نویسی تخصصی در آذرشهر، برگزاری کلاس های طراحی سایت در آذرشهر، برگزاری کلاس های برنامه نویسی در آذرشهر، پذیرش کارآموز طراحی سایت درآذرشهر در خدمت همشهریان عزیز آذرشهری میباشد

اهداف جوملاساز : ما معتقدیم امروز شرکتها برای حضور در دنیای رقابتی آنلاین بایستی از پشتوانه یک گروه حرفه ای و با تجربه در این زمینه بهره مند شوند. هدف اصلی ما ارائه راهکارهای کاربردی به سایر شرکت ها یا استارت آپ ها می باشد که بتوانند از ابتدای شروع فعالیت آنلاین، حضوری قوی و پر رنگ در این زمینه داشته باشند. ما اعتقاد داریم با دانش و تخصصی که داریم میتوانیم نه تنها از نظر طراحی گرافیکی بلکه از نظر طراحی تجربه کاربری یا UX بهترین و ایده آل ترین راه حلها را ارئه نماییم.

چشم انداز : ما معتقدیم امروز افراد و شرکتها با دانش داشته خود هرگز نمیتوانند پاسخگوی نیازهای تکنولوژیک آینده باشند. بنابراین همواره سعی می کنیم تا با به روز نگه داشتن دانش خود در زمینه های تخصصی فعالیتمان بتوانیم در چشم اندازی نه چندان دور به برترین آژانس دیجیتالی ایران تبدیل شویم.

نظرات کاربران

1 نظر در مورد موضوع “طراحی سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *